29. Krajina s řekou
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč