29. Líbezná tvář mladé dívky
nesignováno, rámováno v zlaceném dobovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 52 cm, rámování: 63 x 53 cm
Konec dražby: 05.09.2022 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč