29. Mandlovníky u cesty
signováno vpravo dole, rámováno, na napínací rámu přípis místa Avignon
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 46 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč