29. Miniatura - Portrét vojáka

Signováno vpravo dole, zaskleno, malba kombinovaná s tiskem
Šířka: 7 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 10,5 x 7 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:33 SELČ

Zbývá: 4d 10h 2m 24s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč