Miniaturní portrét muže

malba na kartonu, paspartováno, zaskleno a rámováno, na reversu dobový přípis
Technika: kombinovaná technika, datace: 18. století
Šířka: 4,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 15 x 12,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč