29. Miniaturní portrét muže
malba na kartonu, paspartováno, zaskleno a rámováno, na reversu dobový přípis
Technika: kombinovaná technika, datace: 18. století
Šířka: 4,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 15 x 12,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč