29. Portrét
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 60 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč