29. V uličkách města
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 39 cm, rámování: 52 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč