29. Žena vracející se z lesa
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 52 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.04.2022 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč