290. Zamrzlá krajina
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 65 cm, výška: 42,5 cm, rámování: pošk. 54 x 76 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč