291. Zimní mše
signováno vlevo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 17:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč