292. Romantická vyjížďka
signováno a datováno dole uprostřed
Technika: litografie na kartonu, datace: 1950
Šířka: 13,5 cm, výška: 17 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 17:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč