291. Výhled do krajiny
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 45 x 60 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč