292. Rodinná idyla

rámováno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 19. století
Šířka: 38,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 69,5 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 22:25 SEČ

Zbývá: 11d 17h 51m 21s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč