292. Rodinná idyla
rámováno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 19. století
Šířka: 38,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 69,5 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 22:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč