292. Vesnička v krajině
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1945
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 27 x 34 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč