297. Slavníč v zimě
signatura nenalezena, na reversu popis místa, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 47 x 57 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč