298. Dívky v zimě
signováno vlevo dole, orámováno a zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 40 cm, výška: 41 cm, rámování: 43 x 42 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč