3. Cesta mezi domy
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 85 cm, rámování: 100 x 66 cm
Konec dražby: 04.03.2019 19:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč