3. Dámy a andělé
malba bez nalezené signatury, nečištěno, v původním stavu, rám později přetřen
Technika: olej na plechu
Šířka: 18,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 30,5 x 25,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 18:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč