3. Květiny ve váze
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 97 cm, rámování: 117,5 x 92
Konec dražby: 09.01.2023 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč