Kytice ve váze

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 64 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč