3. Miniaturní portrét muže
malba na kartonu, paspartováno, zaskleno a rámováno, na reversu dobový přípis
Technika: kombinovaná technika, datace: 18. století
Šířka: 4,5 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 15 x 12,5 cm
Konec dražby: 09.08.2021 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč