3. Nábřeží na jihu
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 54,5 x 70 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 12.06.2018 19:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč