3. Nábřeží na jihu

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 54,5 x 70 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 12.06.2018 19:07

Dosažená cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
3 500 Kč20.5.2018 13:42:15