3. Odpočinek
krakelováno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 41 cm, rámování: 50 x 41 cm
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 02.08.2021 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč