3. Poklidné odpoledne
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 85 cm, rámování: 97 x 82 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 04.01.2022 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč