3. Romantická krajina
neurčený autor, blondel zlacený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 73 cm, rámování: 100 x 112 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 26.09.2017 18:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč