30. Cesta
signováno monograme MA R
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: volně
Konec dražby: 10.08.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč