Hod diskem - L Formát
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 75 x 106
Konec dražby: 16.05.2023 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč