30. Pohled do údolí s vodopády
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 48 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 05.09.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč