30. Pohled do údolí s vodopády

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 48 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.09.2022 20:43 SELČ

Zbývá: 22d 15h 12m 49s

Vyvolávací cena: 2 700 Kč