30. Portrét dívky

Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 49 x 47 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:14 SELČ

Zbývá: 13d 15h 43m 42s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč