30. Při západu slunce
Holandská škola, rámováno, obsahuje štítek s datací
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč