30. Řeka

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:14 SEČ

Zbývá: 7d 19h 5m 33s

Vyvolávací cena: 800 Kč