30. Skládání dřeva

Autor: Paul Thomas
(1868 - 1910 Německo)

signováno vlevo dole, původní, poškokzený rám
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 46 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč