30. Skládání dřeva
Autor: Paul Thomas
(1868 - 1910 Německo)
signováno vlevo dole, původní, poškokzený rám
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč