300. Basilica sv. Marka
Monogramováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu štítek, na reversu datace 1961
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 55 x 75 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč