Most přes řeku

zaskleno, rámováno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 37,5 x 48 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč