Portrét ženy

signováno monogramem ET a datováno vpravo dole, akvarel na kartonu, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1951
Šířka: 19,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 32 x 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč