303. Tyrolsky lovec
signováno vlevo dole, monogram JB, datováno 1848
Technika: akvarel na kartonu, materiál: karton, datace: 1848
Šířka: 17 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 33 x 43 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč