Hudební Skladatel

rámováno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: 18. století
Šířka: 32 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 22:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč