308. Česká krajina
neurčený autor, rám poškozen.
Technika: tempera
Šířka: 50,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 42,5 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč