31. Kytice ve váze
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1973
Šířka: 31 cm, výška: 43 cm, rámování: 50 x 38 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč