Dva tetřívci

Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 113 cm, výška: 75 cm, rámování: 87 x 125 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč