31. Tetřevi - XXL Formát

Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 113 cm, výška: 75 cm, rámování: 87 x 125 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:15 SELČ

Zbývá: 12d 16h 39m 47s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč