31. Útesy
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1931
Šířka: 46 cm, výška: 35 cm, rámování: 38 x 50 cm
Konec dražby: 05.03.2019 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč