31. Vesnice v horách
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 94 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč