313. Na pobřeží
Monografováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 17 cm, výška: 14 cm, rámování: 21 x 24,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč