315. Domy nad řekou
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1951
Šířka: 29 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 38 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč