316. Zamilovaný pár

paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, materiál: Karton, datace: 1911
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 39 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 22:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč