317. Vysoká věž
Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: pošk. 43 x 51 cm
Konec dražby: 06.12.2021 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč