32. Pohled na Heidelberg
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 116 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč