Pohled na pražský hrad

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 58 cm, rámování: 70 x 91 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč